Sīkdatņu politika

1.  SĪKDATŅU VEIDI UN IZMANTOŠANAS MĒRĶIS

1.1.  Pirms sākat izmantot SIA MERKS MĀJAS, reģistrācijas Nr.40003657280 (turpmāk – MERKS MĀJAS) tīmekļa vietni www.merksmajas.lv (turpmāk – MERKS MĀJAS tīmekļa vietne), lūdzam rūpīgi izlasīt MERKS MĀJAS tīmekļa vietnes sīkdatņu politiku.

1.2.  Sīkdatne ir teksta datne, kas tiek ievietota MERKS MĀJAS tīmekļa vietnes lietotāja datora pārlūkprogrammā, lai uzlabotu vietnes darbību. Lietotāja ierīcē saglabāta sīkdatne ļauj atpazīt lietotāja darbības MERKS MĀJAS tīmekļa vietnē, lai uzlabotu vietnes funkcionalitāti un drošību.

1.3. MERKS MĀJAS izmanto sīkdatnes šādiem mērķiem:

  • interneta sesiju pārvaldībai un MERKS MĀJAS tīmekļa vietnes funkcionalitātes nodrošināšanai;
  • statistikas datu par MERKS MĀJAS tīmekļa vietnes apmeklētāju plūsmu – apmeklētāju skaitu, lapā pavadīto laiku iegūšanai;
  • uzlabotu vietnes darbības efektivitāti;
  • iegūtu MERKS MĀJAS tīmekļa vietnes lietotāju apmeklējuma statistiku.

1.4. MERKS MĀJAS neizmanto sīkdatnes, lai veiktu jebkādu lietotāju paradumu izsekošanu, tāpēc MERKS MĀJAS Jūs informē par sīkdatņu izmantošanu, bet neprasa lietotāja piekrišanu sīkdatņu izmantošanai.

1.5. Jebkura informācija, kas tiek iegūta ar MERKS MĀJAS tīmekļa vietnes sīkdatņu palīdzību, tiek saglabāta tikai līdz sīkdatņu termiņa beigām un netiek izmantota citiem mērķiem, kas ir norādīti sīkdatņu politikas 1.3.punktā.

1.6. MERKS MĀJAS nenodos iegūto informāciju par lietotājiem trešajām personām, izņemot šajā sīkdatņu politikā turpmāk minēto gadījumus.

2. TREŠO PERSONU SĪKDATNES

2.1. MERKS MĀJAS tīmekļa vietnei ir piesaistīts rīks Google Analytics, kuru MERKS MĀJAS izmanto, lai iegūtu priekšstatu, kā Jūs lietojat MERKS MĀJAS tīmekļa vietni un uzlabotu lietotājiem paredzētās informācijas sniegšanu.

2.2. Google Analytics rīka darbību nodrošina Google Inc. (ASV uzņēmums), kuram ir piekļuve ar šī rīka palīdzību ievāktajiem statistikas datiem, tostarp lietotāja IP adresei, pieslēguma laikam un citai tehniskai informācijai. Šādā veidā lietotāja iekārtā tiek ievietotas trešās personas (Google) sīkdatnes.

2.3. Par Google sīkdatņu darbību var iegūt informāciju attiecīgajās Google privātuma vai sīkdatņupolitikās un MERKS MĀJAS neatbild par trešās personas personas datu apstrādi.

3.  ATTEIKŠANĀS NO SĪKDATNĒM

3.1.  Jūs var dzēst sīkdatnes pēc savas izvēles. MERKS MĀJAS tīmekļa vietnes lietotājs var dzēst no savas ierīces visas sīkdatnes, kas jau ir saglabātas, un var veikt iestatījumus, lai pārlūkprogramma neļautu tās saglabāt. Tādā gadījumā izvēle nesaglabāt sīkdatnes ir manuāli jānorāda katru reizi, kad apmeklējat MERKS MĀJAS interneta vietni. Taču brīdinām, ka daži pakalpojumi un MERKS MĀJAS tīmekļa vietnes funkcijas var nedarboties.

3.2. Jūs varat atteikties no Google Analytics sīkdatnēm, lejupielādējot un instalējot Google Analytics Opt-out Browser Add-on papildrīku. Šis papildrīks sazinās ar Google Analytics, lai norādītu, ka informāciju par attiecīgo interneta vietnes apmeklējumu nedrīkst sūtīt uz Google Analytics.

3.3.  Tāpat Jūs varat mainīt savas ierīces pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no jaunām sīkdatnēm, dzēstu esošās vai vienkārši informētu Jūs par jaunu sīkdatņu nosūtīšanu uz Jūsu ierīci.

3.4. Izvēloties dzēst sīkdatnes, jums jāzina, ka tiks zaudētas visas iestatītās MERKS MĀJAS tīmekļa vietnes izvēles. Ja nobloķēsiet sīkdatnes pavisam, daudzas tīmekļa vietnes (ne tikai MERKS MĀJAS tīmekļa vietne) nedarbosies pienācīgi.  Tāpēc MERKS MĀJAS iesaka neatslēgt sīkdatņu funkciju.

4.  POLITIKAS GROZĪJUMI

4.1.  MERKS MĀJAS sīkdatņu politika pēc nepieciešamības var tikt grozīta. Visas MERKS MĀJAS sīkdatņu politikas izmaiņas publicēs MERKS MĀJAS tīmekļa vietnē, sniedzot īpašu paziņojumu par izmaiņām. Sīkdatņu politikas iepriekšējās versijas MERKS MĀJAS uzglabās arhīvā, lai Jūs nepieciešamības gadījumā varētu tās pārskatīt.

4.2. Šis dokuments ir spēkā no 2023.gada 1.janvāra.

BIZNESA ĒTIKAS KODEKSS

AS “Merko Ehitus” grupas uzņēmumu darbinieki un valdes locekļi rīkojas godīgi, ētiski un atbilstoši normatīvo aktu noteikumiem, kā arī aizsargā “Merko” labo vārdu un reputāciju. Mums ir saistošs AS “Merko Ehitus” Darba ētikas kodekss.

UZZINI VAIRĀK
TRAUKSMES CELŠANAS CENTRS

Par rīcību “Merko”, kas noteikti vai varbūtēji neatbilst darba ētikai, darbinieki, sadarbības partneri un visas citas personas var ziņot, izmantojot vienu no četriem trauksmes celšanas kanāliem (uzticības tālrunis, ziņojuma veidlapa, e-pasts vai tiešā komunikācija).

UZZINI VAIRĀK